Сенатор США від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив, що Сенат готовий підтримати нові санкції проти Росії та країн, які купують російські енергоносії. Так він відреагував на слова президента Дональда Трампа про можливість посилення тиску на Москву.

Про це Грем написав у соцмережі Х. Він зазначив, що вже підготував двопартійний законопроєкт, який передбачає запровадження вторинних тарифів для будь-якої країни, що купує російську нафту, газ, уран чи інші товари. Документ має майже 60 співавторів і готовий до розгляду.

“Я дуже ціную Трампа та його команду, які старанно працюють над тим, щоб припинити війну в Україні, яка була створена варварським вторгненням Путіна, у почесний та справедливий спосіб. Щодо додаткових санкцій проти путінської Росії, у мене є двопартійний законопроєкт з майже 60 співавторами, яке запровадить вторинні тарифи для будь-якої країни, яка купує російську нафту, газ, уран чи інші продукти”, – написав Грем.

Він підкреслив, що Сенат швидко і переважною більшістю підтримає цей крок, якщо Росія не погодиться на справедливий і тривалий мир.

Варто зазначити, що сьогодні Трамп висловив сумнів у щирості намірів Путіна завершити війну. Президент США припустив, що для впливу на Москву можуть знадобитися інші методи — зокрема “банківські операції” або “вторинні санкції”.

Як повідомляв OBOZ.UA, 26 квітня Володимир Зеленський і Дональд Трамп провели переговори у Ватикані в соборі Святого Петра вдвох, сидячи на кріслах один навпроти одного. Обоє політиків прибули до Риму на похорон Папи Римського Франциска. Згодом український лідер прокоментував зустріч, назвавши її символічною, хорошою і такою, “яка має потенціал стати історичною, якщо досягнемо спільних результатів”.

Також у Римі після закінчення церемонії прощання з Папою Римським Франциском Володимир Зеленський зустрівся із прем’єр-міністром Сполученого Королівства Кіром Стармером. Політики обговорювали війну, подальшу підтримку України та результати зустрічі з президентом США Дональдом Трампом.

Джерело: OBOZ.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *